Menu Zamknij

Dachy

THERMOCORK® Ekologiczna powłoka do renowacji dachu

Wymiana lub naprawa dachu przemysłowego może być uciążliwa i kosztowna?

Główną przyczyną uszkodzenia dachu jest jego praca związana z rozszerzalnością i skurczami pokryć dachowych spowodowanych przez zmiany temperatury powietrza oraz bezpośrednie jego narażenie na niesprzyjające warunki pogodowe.

Mocno wyeksploatowane pokrycia dachowe, łuszcząca się farba bądź przebarwienia zmuszają do podjęcia działań renowacyjnych bądź wymiany pokrycia dachowego.

Dzięki zastosowaniu powłoki  z korka natryskowego THERMOCORK® powyższe problemy zostaną szybko i skutecznie rozwiązane.

Powłoka THEROMOCORK® to elastyczny materiał, odporny na zimno i ciepło oraz promieniowanie słoneczne. Korek dodatkowo zapewnia estetyczną wartość dla Twojego domu.

THERMOCORK® dodatkowo posiada wiele zalet:

  • Skuteczna renowacja dla wszystkich rodzajów pokryć dachowych tj. blacha, papa, dachówka, eternit
  • Powłoka sprawdzi się zarówno na dachach płaskich, jak i spadzistych w budynkach mieszkalnych i obiektach przemysłowych i gospodarczych
  • Bardzo odporny na wodę i warunki atmosferyczne
  • Dobre właściwości akustyczne – niweluje pogłos deszczu
  • Stylowe, nowoczesne, jednolite wykończenie
  • Naturalne i ekologiczne pokrycie
  • Dostępny w wielu kolorach

THERMOCORK® ekologiczne rozwiązanie w nowoczesne technologii CHŁODNYCH DACHÓW

Powłoka z naturalnego korka tworzy izolację termicznąTwojego dachu , a przy zastosowaniu jasnej barwy dodatkowo tworzybarierę odbijającą promienie słoneczne, co wpływa na zmniejszenie jego nagrzewania się. Zastosowanie korka w kolorze białym lub szarym lub pokrycie go odpowiednią farbą refleksyjną powoduje odbijanie promieni słonecznych nawet do 80%.  Na dachach wykonanych z pokryć typu papa termozgrzewalna lub pomalowanych ciemnymi farbami, temperatura podłoża potrafi osiągać + 60°C- +70°C. Dzięki powłoce THERMOCORK® jesteśmy w stanie obniżyć temperaturę nawet o 20°C !!!